Pracownik /Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria

Agencja Pracy PolFach Data i godzina dodania: 2018-12-01 12:45:57
  • Kraj: Austria

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Pracownik /Pomocnik budowlany, Feldkirchen Austria.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiej firmy budowlanej z miasta 5143 Feldkirchen (okolice Salzburg): Pomocników budowlanych.

Opis / Obowiązki:

·         Miasto: miasto5143 Feldkirchen, region Braunau (okolice Salzburg), Austria

·         Praca jest natychmiast aktualna lub w możliwie szybkim terminie

·         Praca jest na stałe, bezpośrednio w austriackiej firmie budowlanej specjalizującej się w pracach betoniarskich jak podłogi jastrych, półfabrykaty betonowe itp.

·         Praca jest 5 do 6 dni w tygodniu (co druga sobota pracująca), ok.200 do 220 godz. miesięcznie. Na życzenie więcej godzin!

·         Główne zadania:

·         Obsługa pompy do wylewania estrichu

·         Betonowanie szalunków

·         Produkcja półfabrykatów betonowych

·         Dodatkowe prace budowlano-porządkowe

Wymagania:

·         Młody wiek, dobra kondycja, zdrowie, oraz przyzwyczajenie do wielogodzinnej ciężkiej pracy fizycznej

·         Udokumentowane doświadczenie zawodowe na budowie, optymalnie przy betonowaniu

·         Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest zalecana, ale nie wymagana

·         Prawo jazdy kat. B i własne auto jest zalecane

Oferujemy:

·         Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto: od 10,75 euro

·         Wypłata wszystkich godzin

·         1 miesiąc płatnego urlopu

·         Zarobek miesięczny netto ok. 1600 bis 1900 euro

·         +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: 3500 do 4500 euro

·         Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika 200 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Liczba odsłon: 1138
image description

Agencja Pracy PolFach

  • W systemie od 23-06-2016
0049 151 459 680 52