Pracownik produkcji

Tns Group Polska Data i godzina dodania: 2017-09-22 12:36:40
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji.

Opis stanowiska:

  • proste prace magazynowe i produkcyjne w różnych zakładach pracy na terenie Holandii w zależności od potrzeb pracodawcy,
  • produkcja, pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych, w ogrodnictwie i różnego rodzaju magazynach,
  • praca przy rozładunku/załadunku towarów, etc.
  • oferta dla osób, które chcą wyjechać do Holandii po raz pierwszy, a także dla tych którzy posiadają już doświadczenie, pozwalająca poznać specyfikację różnych zakładów pracy.
  • możliwość pozostania u jednego pracodawcy przez dłuższy okres czasu

Wymagania:

  • oferta długoterminowej współpracy
  • średnia lub dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
  • gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki, min. 9.04  brutto/stawka może być wyższa w zależności od zakładu pracy
  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania
  • ubezpieczenia
  • transport lokalnego

Liczba odsłon: 71
image description

Tns Group Polska

  • W systemie od 03-12-2013
48 77 456 16 05