Pracownik produkcji

IPF Group S.A. Data i godzina dodania: 2018-10-11 14:07:48
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji.

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracowników produkcji części pojazdów ze sklejki.

Lokalizacja: Niemcy, ok. Schwerin

Zadania:

- Wykorzystanie zdolności manualnych przy sklejaniu, skręcaniu części ze sklejki drewnianej

- Skręcanie i montaż metalowych konsol

- Montaż elementów zgodnie z planem

- System dwuzmianowy pon.-pt. 06:00-14:45, 13:30-22:00

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na produkcji

- Chęć do wyjazdu od zaraz

- Dokument potwierdzający 30-dniowy okres ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Polski

Nasi pracownicy cenią sobie:

- Umowę o pracę z możliwością dodatkowych świadczeń (kindergeld)

- Stały kontakt, również na miejscu, po zakwaterowaniu

- Pomoc w organizowaniu kwatery

- Wynagrodzenie, które wypłacamy zawsze na czas

- Nie musisz znać języka, z nami będziesz pracować w polskim zespole

- Opis Twojego stanowiska i warunki pracy, omówisz już w pierwszej rozmowie telefonicznej z naszym specjalistą od spraw rekrutacji

Wynagrodzenie miesięczne w wysokości około 1500 euro brutto miesięcznie

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami oferty pracy prześlij CV na adres mail jakub.kaczmarekipf.jobs lub skontaktuj się telefonicznie pod nr tel. 504 402 991

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem: [brak możliwości wyświetlania adresów URL/linków bez Opcji premium] ązek_informacyjny_rekrutacja-3.pdf

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”

Liczba odsłon: 21
image description

IPF Group S.A.

  • W systemie od 17-07-2013
504 402 991