Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie - Niemcy

Concept Plus Data i godzina dodania: 2018-06-08 15:18:22

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady drobiarskie - Niemcy.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Haren, Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

·         Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

·         Kontrola jakości

·         Prace fizyczne przy poszczególnych liniach  i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Wytrzymałość fizyczna

·         Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana

·         Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie 9,49 € brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie

·         Umowę o pracę na warunkach niemieckich

·         Komfortowe warunki mieszkaniowe

·         Tanie obiady na stołówce zakładowej

·         Bezpłatną odzież roboczą

·         Wsparcie polskiego koordynatora

·         Po 15 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel.              00 48 17 8787026

Tel. kom.    00 48  504969105

Email          rzeszow@cp-personal.com

Liczba odsłon: 672
image description

Concept Plus

  • W systemie od 03-10-2016
48 504 969 105