Pracownik produkcji - pakowacz w Belgii

SFS International Data i godzina dodania: 2020-05-28 13:07:25
  • Kraj: Belgia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji - pakowacz w Belgii.

„SFS International” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz – pakowanie  produktów mięsnych oraz  praca przy produkcji szaszłyków (mięso drobiowe)

Miejsce pracy: Belgia, Maasmechelen

Obowiązki:

• Praca na produkcji w zakładach miesnych – pakowanie drobiu i robienie szaszłyków

• Zorientowanie na jakość;

• Praca z ciągłą dbałością o higienę.

Mile widziane:

• Własny samochód i prawo jazdy

Oferujemy:

• Polską umowę zlecenie w trybie oddelegowania

• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

• Zakwaterowanie zapewnione

• Ubezpieczenie zapewnione

• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

• Możliwośc nadgodzin płatnych 150-200%

• Możliwość darmowego korzystania z ciepłego posiłku i napojów w czasie przerw

• Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się  w Polsce.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@sfsinternational.pl lub tel:  22 102 11 60/61 lub 733 881 106.

Liczba odsłon: 520
image description

SFS International

  • W systemie od 25-05-2020
221021160