Pracownik Produkcji Palet

FHU-MES Data i godzina dodania: 2016-10-07 11:59:37
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji Palet.

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

•         obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych

•         praca fizyczna na linii produkcyjnej

•         nadzór nad przebiegiem procesu

•         kontrola jakości wyprodukowanych palet

•         prace porządkowe

Wymagania:

•         chęć do podjęcia pracy w Niemczech

•         aktualne ubezpieczenie ZUS na 30 dni przed wyjazdem

•         mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

•         gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym

•         mile widziany własny samochód

•         niezawodność i elastyczność

Oferujemy:

•       pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

•       praca na pełny etat

•       atrakcyjne wynagrodzenie

•       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

•       stawkę godzinową 8,50€ brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)

•       opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem ,,Pracownik Produkcji Palet”

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Liczba odsłon: 1477
image description

FHU-MES

  • W systemie od 10-03-2016
+48 530 522 892