Rzeźnik - wykrawacz

Arist Sp.z.o.o. Data i godzina dodania: 2017-10-12 14:16:55
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Rzeźnik - wykrawacz.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

RZEŹNIK WYKRAWACZ

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika należeć będzie trybowanie, klasowanie i wykrawanie podstawowych elementów z mięsa wieprzowego (szynka, łopatka, schab, kości, rury).

Wymagania:

  •  doświadczenie w pracy na taśmie przy rozbiorze mięsa wieprzowego
  • doświadczenie w pracy z nożem
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w grupie
  • możliwość pracy od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie
  • atrakcyjna stawka
  • długofalowa współpraca
  • zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • współpraca z polskim koordynatorem, język niemiecki nie jest wymagany
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • skrócone godziny pracy w piątki
  • możliwość uzyskania KINDERGELD
  • 30 min przerwy po każej 3h pracy

Prosimy o przysłanie CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

LUB kontakt pod numerem telefonu: 662-722-270

Liczba odsłon: 259
image description

Arist Sp.z.o.o.

  • W systemie od 01-09-2017
662722270