Rzeźnik/Ubojowiec. Zakwaterowanie zapewnione!

Work&Profit Data i godzina dodania: 2016-05-24 17:47:11
  • Kraj: Francja

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Rzeźnik/Ubojowiec. Zakwaterowanie zapewnione!.

  www.workprofit.pl

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy  i Doradztwa Personalnego   Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dziesięciu lat naszej działalności  daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta na terenie Francji, poszukujemy osób na stanowisko:

RZEŹNIK/UBOJOWIEC  (FRANCJA / Tuluza)

Zakres obowiązków:

·         Ubój mięsa mieszanego,

·         praca przy taśmie ubojowej,

·         wykrawanie oraz klasowanie mięsa,

·         wykonywanie czynności związanych z tzw. „brudnym” jak i „czystym” ubojem.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1),
  • atrakcyjne wynagrodzenie 9,70  euro/godz. Brutto,
  • zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu,
  • pracę w systemie 44 h tygodniowo,
  • możliwość podjęcia nadgodzin.

Wymagania:

·         Znajomość języka francuskiego nie jest wymagana,

·          doświadczenie na w/w stanowisku,

  • własny sprzęt mile widziany.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@workprofit.pl z dopiskiem: Rzeźnik/FR lub wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie: www.workprofit.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

Liczba odsłon: 1228
image description

Work&Profit

  • W systemie od 14-03-2016
000 000 000