Senior Java Developer - Göteborg , Szwecja

CBR Cross Border Recruitment Data i godzina dodania: 2018-01-10 19:56:33
  • Kraj: Szwecja

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Senior Java Developer - Göteborg , Szwecja.

Dla naszego szwedzkiego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Java Developer

z aktualnym doświadczeniem zawodowym oraz biegłym językiem angielskim

Miejsce pracy:

·         Göteborg , Szwecja

Zakres obowiązków:

·         Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE

·         Współpraca z zespołem w procesie tworzenia oprogramowania

·         Praca na naszej infrastrukturze danych

·         Współpraca z CTO we wprowadzaniu ulepszeń w systemach i procesach

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie 40.000 – 60.000 SEK w zależności od doświadczenia

·         Szwedzką umowę o pracę na czas nieokreślony

·         Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

·         Dodatkowe pakiety socjalne

Wymagania:

·         Bardzo dobra znajomość języka JAVA i obiektowych wzorców projektowych

·         Doświadczenie w modelowaniu danych, przechowywaniu i technikach dostępu

·         Biegła znajomość języka SQL

·         Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

·         Znajomość data warehousing, ETL i star schema będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z dopiskiem

Senior Java Developer - Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com

Prosimy o upewnienie się czy  CV zawiera szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia zawodowego.

CBR Cross Border Recruitment Sp z o.o.

Mazurska 42, 70-424 Szczecin

70-302 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 784 497 117 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Liczba odsłon: 826
image description

CBR Cross Border Recruitment

  • W systemie od 02-08-2016
+48 784 497 117