SERWISANT/MECHANIK CIĄGNIKÓW (CIĘŻAROWYCH) DAF i SERWISANT NACZEP ze znajomością j. angielskiego lub niemieckiego

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work Data i godzina dodania: 2014-06-20 10:33:39
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: SERWISANT/MECHANIK CIĄGNIKÓW (CIĘŻAROWYCH) DAF i SERWISANT NACZEP ze znajomością j. angielskiego lub niemieckiego.

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii, Belgii, Niemczech. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

SERWISANT/MECHANIK CIĄGNIKÓW (CIĘŻAROWYCH) DAF i SERWISANT NACZEP

ze znajomością j. angielskiego lub niemieckiego

Miejsce pracy: Schiphol (ciągniki) i Njimegen (naczepy), Holandia

Wyjazd w ciągu 2-3 tygodni

Zakres obowiązków (ciągniki):

  • naprawa i serwis ciągników ciężarowych DAF

Zakres obowiązków (naczepy):

  • diagnostyka i analiza usterek, uszkodzeń naczep do ciągników DAF

  • naprawa i serwis

Oferujemy:

  • stawka: 11.04 euro brutto/h

  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca- płatne przez pracownika 85euro/tydzień

  • Ubezpieczenie zapewnia pracodawca- płatne przez pracownika 18,85euro/ tydzień

  • (Po opłacie zakwaterowania oraz ubezpieczenia zarobki wynoszą ok. 1300 euro netto/miesiąc przy 40 godz/tydzień)

  • Liczba godzin: ok.40 h/tydzień od poniedziałku do piątku

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na długi okres czasu

Wymagania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku monter/mechanik/serwisant ciągników lub naczep,

  • doświadczenie w diagnozach/analizach usterek, uszkodzeń itp.,

  • doświadczenie w naprawie; hydrauliki, elektroniki, pneumatyki, montowania oświetlenia, hamulców itp.

  • dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego,

  • mile widziane doświadczenie jako spawacz/ślusarz,

  • prawo jazdy kat. B,

  • prawo jazdy kat. C, mile widziane,

  • możliwość wyjazdu własnym samochodem, mile widziana,

  • pozytywne nastawienie oraz duża motywacja do pracy w Holandii.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem

”Serwisant/mechanik ciągników/”

Telefon kontaktowy:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Liczba odsłon: 1648
image description

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

  • W systemie od 28-07-2014
322580564