Składanie sprzętu elektronicznego

Tns Group Polska Data i godzina dodania: 2017-07-21 11:47:04
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Składanie sprzętu elektronicznego.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Opis stanowiska:

  • praca przy montażu, pakowaniu, opcjonalnie- lutowaniu sprzętu elektronicznego (telefonów, drukarek, komputerów itp.)
  • dostarczanie na linię produkcyjną odpowiednich produktów
  • zbieranie zamówień
  • przygotowanie sprzętu do wysyłki
  • pozostałe prace magazynowe
  • praca na 3 zmiany w Eindhoven

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • dostępność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • możliwość długoterminowej współpracy
  • dobre wynagrodzenie
  • BONUSY :

    • dla osób, które spełnią wszystkie warunki - TELEFON iPHON 5C! (ilość ograniczona )
    • gwarancję godzin
    • vouchery 50 € / 100 € / 150 € po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni- dla osób na prywatnym zakwaterowaniu w Holandii
    • darmowe zakwaterowanie na 2 / 3/ 4 tygodnie po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni
  • możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
  • opiekę polskich rezydentów

Informacje dodatkowe:

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/254196/0/) oraz spełniające wymagane kryteria.

Liczba odsłon: 142
image description

Tns Group Polska

  • W systemie od 03-12-2013
48 77 456 16 05