Spawacz

LSJ Group Data i godzina dodania: 2014-06-23 09:33:48
  • Kraj: Norwegia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Spawacz.

Szanowni Państwo,

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta, poszukujemy spawaczy do pracy na platformie wiertniczej na Morzu Północnym.

Szczegóły oferty:

  • Praca w systemie rotacyjnym - 2 tygodnie pracy, 4 tygodnie wolnego
  • Wysokie wynagrodzenie, praca na norweskich warunkach
  • Darmowe przeloty na miejsce pracy i z powrotem do kraju

Zakres obowiązków:

  • Prace spawalnicze na konstrukcjach typu offshore
  • Spawanie metodami 111, 136, 138, 141 – w zależności od posiadanych umiejętności i uprawnień

Wymagania:

{C}·         Aktualne uprawnienia spawalnicze: 111, 136, 138, 141 – dowolnie na blachę lub rurę. Wymogiem jest posiadanie certyfikatów na przynajmniej dwie z podanych metod

{C}·         Certyfikat niezbędny do pracy na konstrukcjach typu offshore, np. OLF

{C}·         Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Osoby spełniające wszystkie powyższe wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. angielskim oraz skany wymaganych certyfikatów na adres:

spawacz@lsj.pl

w temacie podając: Spawacz – Norwegia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group (lic. 4440)

Liczba odsłon: 3254
image description

LSJ Group

  • W systemie od 11-09-2013
91 814 52 52