Specjalista ds.rekrutacji w Krakowie

HRNavigator Data i godzina dodania: 2019-05-21 10:26:07
  • Kraj: Polska

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Specjalista ds.rekrutacji w Krakowie.

OPIS STANOWISKA:

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów
  • Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potencjału klienta
  • Budowanie trwałych relacji z klientem oraz rozwijanie współpracy poprzez poszukiwanie nowych możliwości świadczenia usług przez HR Navigator
  • Opracowywanie raportów podsumowujących realizacje projektów
  • Praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych
  • Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

WYMAGANIA:

  • Wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy
  • Praktyczną znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka motywację do pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjnych warunków zatrudnienia
  • Ciepłe przyjęcie i wsparcie
  • Możliwości stałego podnoszenia zawodowych kwalifikacji

KONTAKT:

Katarzyna.kubik@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850. Prosimy o dopisanie następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” „Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Liczba odsłon: 181
image description

HRNavigator

  • W systemie od 09-03-2016
571 322 117