UBOJOWIEC

Arist Sp.z.o.o. Data i godzina dodania: 2017-10-12 14:16:47
  • Kraj: Niemcy

Zatrudniamy osoby na stanowisko: UBOJOWIEC.

ARIST Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w przetwórstwie mięsnym zatrudni doświadczonych rzeźników do pracy przy rozbiorze mięsa wieprzowego (małe i średnie sztuki, knury, maciory).

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

UBOJOWIEC

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika należeć będzie ubój wieprzowiny (osierdzie, podrywanie, sadło, prąd)

Wymagania:

  • dyspozycyjność;
  • doświadczenie na stanowisku ubojowca

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjną stawkę
  • długofalowa współpraca
  • zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek;
  • współpraca z polskim koordynatorem, język niemiecki nie jest wymagany;
  • praca od wtorku do soboty
  • możliwość uzyskania KINDERGELD

Prosimy o przysłanie CV z aktualnymi danymi kontaktowymi na: info@arist.com.pl

Informacje pod nr telefonu: 662-722-270

Liczba odsłon: 267
image description

Arist Sp.z.o.o.

  • W systemie od 01-09-2017
662722270