UCZNIOWIE I STUDENCI – HOLANDIA OD ZARAZ!

Axidus International Sp. z o.o. Data i godzina dodania: 2019-08-20 11:01:48
  • Kraj: Holandia

Zatrudniamy osoby na stanowisko: UCZNIOWIE I STUDENCI – HOLANDIA OD ZARAZ!.

Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) poszukuje dla holenderskiego partnera pracowników ze statusem ucznia lub studenta na stanowisko:

Pracownik produkcji
(miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia)

Zakres obowiązków: proste prace magazynowe (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców i warzyw)

WYMAGANIA:
- ważna legitymacja uczniowska lub studencka
- dyspozycyjność na minimum 7 tygodni
- elastyczność i motywacja do pracy
- nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- pensje wypłacane w trybie tygodniowym na wskazane konto w każdy piątek
- przewidywane zarobki na rękę od 250 do 500 euro na tydzień
- zwolnienie od podatku (do kwoty 1500 euro)
- stałą opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (z Internetem)
- transport z Polski do Holandii i z powrotem
- atrakcje w czasie wolnym od pracy (wycieczki, imprezy integracyjne, wyjazdy na mecze piłkarskie)
- możliwość zatrudnienia również dla par i grup znajomych (zapewniamy wspólne zakwaterowanie)

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy

biuro@axidus.pl

lub rejestrację na naszej stronie internetowej

www.axidus.pl

Oferta pracy tymczasowej!

W związku ze zmianą przepisów odnośnie przetwarzania danych osobowych prosimy o zawarcie w wysłanej aplikacji (lub CV) zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o.. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji”

Zgody prosimy dodać na końcu aplikacji.

Liczba odsłon: 1830
image description

Axidus International Sp. z o.o.

  • W systemie od 15-04-2014
77/402-80-70