Zbrojarz - betoniarz

LSJ Group Data i godzina dodania: 2014-04-01 10:00:36
  • Kraj: Szwajcaria

Zatrudniamy osoby na stanowisko: Zbrojarz - betoniarz.

Szanowni Państwo,

W imieniu naszego Klienta, szwajcarskiej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zbrojarz – betoniarz – SZWAJCARIA

Opis stanowiska:

Do podstawowych obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie szalowanie, zbrojenie i wylewanie fundamentów budynków mieszkalnych i innych budowli, jak również szalowanie ścian, stropów, schodów itp.

Wynagrodzenie:

- atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia – między 30-34 CHF/h brutto.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego (rozmowa rekrutacyjna w j. niemieckim),

- wykształcenie o profilu budowlanym jako cieśla,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- prawo jazdy i własny samochód mile widziane.

Zapewniamy:

- umowę o pracę na warunkach szwajcarskich oraz opiekę podczas trwania kontraktu,

zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (na koszt pracownika, ok. 600 - 700 CHF miesięcznie).

Dokumenty:

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim i polskim, w tytule wpisując „zbrojarz - betoniarz - Szwajcaria, imię i nazwisko” na adres niemiecki@lsj.pl

Kontakt:

niemiecki@lsj.pl

Prosimy o kontakt tylko osoby spełniające wyżej wymienione warunki!

LSJ AGENCJA PRACY

Certyfikat 4440

Liczba odsłon: 7068
image description

LSJ Group

  • W systemie od 11-09-2013
91 814 52 52